پالت چوبی

نگهداری از پالت چوبی با نکاتی ساده

نگهداری از پالت چوبی مانند همه وسایل دیگر نکاتی دارد که مطمئنا دانستن آن ها باعث افزایش طول عمر پالت شما می‌شود و هزینه های شما را در بلند مدت کاهش می‌دهد. پالت های چوبی ساخته شده اند تا اوزان بسیار بالا را تحمل کنند و معمولا اگر از یک حدی بیشتر به آن ها نیرو وارد نشود مشکلی برای آن ها از این طریق پیش نمی‌آید، ولی موضوعی که بسیار حائز اهمیت است و باعث آسیب زیادی به پالت چوبی می‌شود شاید در امر حمل و نقل باشد. در صورتی که بتوانید حمل و نقل را به درستی و با رعایت نکات انجام دهید، نگهداری از پالت چوبی کار چندان سختی به نظر نمی‌آید.

دقت کنید که در هنگام حمل و نقل پالت های چوبی و اجناس و اجسام روی آن ها، تراز باشند. هنگامی که پالت جک برای بلند کردن پالت چوبی اقدام می‌کند، اگر پالت چوبی شما روی پالت جک تراز نباشد، باعث ایجاد مشکل برای پالت چوبی شما خواهند شد، چراکه تیغه ها به صورت مستقیم با تخته های هادی در ارتباط خواهند بود که فشار بسیار زیادی را تحمل می‌کنند.
کشیدن پالت چوبی روی زمین هرگز نباید انجام شود! این کار باعث آسیب بسیار زیادی به پالت شما خواهد شد، تجهیزات مخصوص حمل و نقل پالت چوبی وجود دارند و برای جابجایی می‌بایست از ابزار مخصوص استفاده کرد.
همیشه چک کنید که پایه های جک پالت شما به طور صحیح و درست وارد پالت شما شده اند، در صورتی که پایه ها اشتباه قرار گرفته باشند، به خاطر فشار وارده ممکن است پالت شما آسیب بخورد و نیاز به تعمیر آن داشته باشید.
نگهداری از پالت چوبی به طور کلی کار چندان پیچیده ای نیست، ولی عمل کردن به این توصیه ها می‌تواند در بلند مدت باعث کاهش هزینه های نگهداری از پالت چوبی شما شوند و استفاده از پالت چوبی را برای شما مقرون به صرفه تر کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *